OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Krov v rekordním čase díky integrovaným střešním asistentům
Vytváříme krovy snadno a v tom nejkratším čase díky integrovaným průvodcům pro zadávání profilu, průniku střech stejně jako pro vikýře, střešní okna a komíny s automatickou výměnou. V třídimenzionálním náhledu v reálním čase můžete vizuálně sledovat jakoukoliv úpravu ve vložení střechy bez časového zpoždění.

Profitujte z možností opracování základní, izolační střešní plochy, plochy krytiny stejně jako z integrovaných seznamů řeziva a námětků s možností filtrovat podle kostrukčních dílů i s možností sami si stanovit pořadí roztřiďovacích seznamů. 2D výkresy jednotlivých prvků a profilů pro Vaši výrobní dokumentaci jsou prováděny s automatickým popisem a kótováním.

Vynikající komfort ovládání
LigniKon Small si Vás získá jasně strukturovaným prostředím programu, které odráží klasické uspořádání dřevěných konstrukcí.  Pracujeme přímo v 3D se softwarem společnosti WETO, který se obsluhuje intuitivně.

Šetříme čas a peníze s nejjednodušším programem pro návrh krovů!


Kontakt

Milan Čermák
Na Ovčíně 10, 338 42 Hrádek u Rokycan
+420 371 787 819 , +420 603 886 361
46820078